Menu szkoły

Certyfikat dla Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bukowie poświadczający, że placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci bezpiecznych postaw i zachowań na drodze, w domu, przedszkolu i na wakacjach.

Certyfikat dla Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bukowie poświadczający, że placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest kształtowanie prawidłowej mowy dzieci - głoski syczące s, c, z, dz.

Certyfikat dla Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bukowie poświadczający, że placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest kształtowanie prawidłowej mowy dzieci - głoski szumiące sz, cz, ż, dż.

Certyfikat dla Oddziału Przedszkolnego przy Skole Podstawowej w Bukowie poświadczający, że placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest przybliżanie dzieciom świąt nietypowych podczas zajęć w przedszkolu.

Certyfikat dla Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bukowie poświadczający, że placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest poszerzanie wśród dzieci wiedzy na temat życia zwierząt egzotycznych.

• Szkoła Podstawowa w Bukowie
    Bukowo 19