Dyżury w KO IOD List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspekora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów Do pobrania Informacja w sprawie dożywiania Komunikat dla rodziców - NNW Telefon zaufania Telefony zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych.

Informacja w sprawie dożywiania

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Polanowie informuje, że realizuje wieloletni program rządowy „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019–2023, w ramach którego dzieci
w przedszkolu i szkole mogą skorzystać z gorącego, pełnowartościowego posiłku.

Wnioski o przyznanie pomocy w formie dożywiania można składać w tutejszym ośrodku
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Druki do pobrania dostępne są w tutejszym ośrodku bądź na stronie internetowej: https://bip.mgops.polanow.pl/ w zakładce wzory wniosków.

Kryterium dochodowe dla tej formy pomocy to:

• 1051,51 dla osoby samotnej,

• 792,00 zł dla osoby w rodzinie.

Pracownicy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Polanowie służą pomocą
w wypełnianiu wniosków.